Markanıza hak ettiği değeri verin.

Tabela Reklam

Tabela reklam alanında sizlere pleksi tabela, paslanmaz krom tabela, totem tabela, kompozit tabela, çatı tabelası, bayi tabelası ve diğer tüm ışıklı ve ışıksız tabela modellerinin üretimini özenle yapıyoruz.

Görsel Giydirme

Mekanlarınızı ilgi çekici görseller kullanarak farkedilebilir hale getiriyoruz. Bu alanda, araç giydirme, kör cephe girdirme, cam cephe giydirme, inşaat çevresi reklam perdesi ihtiyaçlarınıza cevep veriyoruz.

Promosyon

Elektronik ürünlerden tutun, Logolu kalem, Logolu Ajanda, Markalı anahtarlık, logolu, şapka, logolu şemsiye, logolu tişört, logolu duvar saati, logolu çanta, logolu bardak gibi birçok promosyon ürünü ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Matbaa

Kartvizit, broşür, el ilanı, afiş, katalog, insert, blok not, antetli kağıt, diplomat zarf, fiyat listesi, el menüsü, davetiye gibi ürün çeşitlerimiz ile kampanyalarınızı, ilanlarınızı, ürünlerinizi müşterilerinize duyurabilirsiniz.

Reklam Tabelası

Müşterilerinize hitap edebilmenizin en etkili yoludur. Tabelanız firmanızın yüzüdür. Yılların bize verdiği tecrübeyi kullanarak, firmanıza en uyun tabela modelini seçmenize yardımcı oluyoruz.

Görsel Giydirme

Görsel giydirme reklamlar satış yapabilmeniz için çok etkilidir. Yüzlerce kelimenin anlatamayacağı birşeyi, doğru kullanacağınız bir görsel anlatabilir ve akılda kalır.

Promosyon Ürünleri

2019 Promosyon Kolleksiyonumuzu barındıran kataloğumuzu inceleyin. Baskılı USB, Power Bank, Baskılı Kalem, Logolu Kupa, Defter Çeşitleri, Baskılı Anahtarlık, Baskılı Ruhsat Kılıfı, Baskılı Şemsiye, Baskılı, Şapka gibi yüzlerce ürüne uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapılmaktadır. Bizden fiyat almadan karar vermeyin. 

Fark edilmek istiyorsanız, reklam yapmalısınız. Yeni müşteri kazanmanın en iyi yolu, müşterilerinizi etkileyecek reklamlar yapmaktır. Her reklam, markanızın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır. 

Es Tasarım Reklam Sanayi
ve Ticaret LTD. ŞTİ.