Cam Giydirme

cam giydirme

Cam Giydirme

Cam Giydirme ile alakalı uygulama çeşitleri ve kullanım alanları oldukça geniştir. Cam filmi özellikleri kullanılan alanın konumuna göre seçilmektedir müşterilerin ihtiyacına göre en uygun cam filmi tavsiye edilmektedir.

Cam giydirme nerelerde kullanılır?

Cam görsel giydirme; binalar, ofisler, hastaneler, şirketler, spor salonları okullar, bankalar, kamu kurumları, vitrinler ve daha ismini sayamadığımız birçok alanda uygulanmaktadır.

Neden cam giydirme kullanmalıyız?

Cam filmi kullanılan mekânda mimariye verdiği büyük bir katkının yanı sıra mekânın şık ve güzel görünmesini sağlar ve bütçenize de ekonomik açıdan katkısı tartışılmazdır.

Cam giydirme firmaları

İstanbul’da birçok cam giydirme firması bulunmaktadır. Önemli olan bu kadar çok internet ağı içeresinde doğru hizmet veren firmayı bulup kaliteli Malzemeyi seçmek çok önemlidir. Çoğu zaman müşterilerimiz tavsiye üzerine bizi aramaktadır bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ön planda gelmektedir.

Cephe Reklam Giydirme

Cephe Reklam Giydirme

Cephe Reklam Giydirme

Cephe reklam giydirme işlemi birkaç farklı tekniği içermektedir. Bunlar genellikle; One Way Vision reklam giydirmesi, Folyo Giydirme, Mesh Giydirme ve Vinil Germe, Cam Filmi ve Kumlu Folyo (Buzlu Folyo) uygulamalarıdır. Cephe reklam giydirme için hangi tür uygulama yapılması gerektiğini öğrenmek için uygulama yapılacak cephenin resmini bize gönderebilirsiniz. Cephe reklam giydirme uygulamalarının tümünde, Türkiye’nin önde gelen firmalarının tercihi olmaktan gururluyuz.

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Dijital baskı konusunda sizi yarı yolda bırakmayacak bir dijital baskı merkezi arıyorsanız şuan doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. En kaliteli dijital baskı makineleri ile rengarenk baskılar sizleri bekliyor. Dijital baskı alanında her zaman öncü olan firmamız 5 metre dijital baskı alanında da diğer atölyelere öncü olmuştur. Türkiye’nin sayılı dijital reklam atölyelerinden biri olan firmamız 5 Metre Dijital Baskıyı çok uygun fiyatlara sizlere sunuyor. Dijital Baskı alanında en uygun kaliteyi başka hiçbir yerde bulamayacaksınız. Her gün büyüyen firmamıza artık Türkiye’nin her yerinden siparişler gelmekte ve en hızlı şekilde siparişler hazırlanıp gönderilmektedir. Fiyat bilgisi ve daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İnşaat Reklam Perdesi

İnşaat Reklam Perdesi

İnşaat reklam perdesi, şantiye alanının dışarıdan çirkin görüntüsünü kapatır. Aynı zamanda reklam mecrası olarak kullanılır. Vinil veya mesh (delikli vinil) malzeme üzerine dijital baskı yapılarak uygulamalardır. Mevcut sukontrası zeminlerin üzerine defalarca kez yenilenebilir şekilde uygulama yapılabilir. İnşaat alanını çepeçevre kaplayan baskılı inşaat parapet perdesi uzun süreli kullanıma dayanıklı dökme ( genellikle vinil ) malzeme kullanılarak üretilmelidir. Bulunduğu lokasyona göre billboard reklamlarıyla aynı etkiyi verebilecek inşaat perdeleri firmaların kendi sahip oldukları en kullanışlı ve en az maliyetli reklam uygulamalarından biridir.

Ofis Cam Giydirme

Ofis Cam Giydirme

Ofis Cam Giydirme

Ofis Cam Giydirme ile alakalı uygulama çeşitleri ve kullanım alanları oldukça geniştir. Cam filmi özellikleri kullanılan alanın konumuna göre seçilmektedir müşterilerin ihtiyacına göre en uygun cam filmi tavsiye edilmektedir.

Cam filmi nerelerde kullanılır?

Cam filmi binalar, ofisler, hastaneler, şirketler, spor salonları okullar, bankalar, kamu kurumları, vitrinler ve daha ismini sayamadığımız birçok alanda uygulanmaktadır.

Neden cam filmi kullanmalıyız?

Cam filmi kullanılan mekânda mimariye verdiği büyük bir katkının yanı sıra mekânın şık ve güzel görünmesini sağlar ve bütçenize de ekonomik açıdan katkısı tartışılmazdır.

Cam filmi firmaları

İstanbul’da birçok cam filmi firması bulunmaktadır. Önemli olan bu kadar çok internet ağı içeresinde doğru hizmet veren firmayı bulup kaliteli Malzemeyi seçmek çok önemlidir. Çoğu zaman müşterilerimiz tavsiye üzerine bizi aramaktadır bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ön planda gelmektedir.

Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç giydirme, namı diğer araç üzeri reklam giydirme, namı diğer; araç kaplama… Araç üzerine, çeşitli baskı ve folyo uygulama teknikleri kullanılarak yapılan reklam ve tanıtım uygulamalarıdır.

Araç Kaplama Çeşitleri Nelerdir?

Araç Kaplama, talebinize göre, kısmen veya cam kısımları da dahil tamamen giydirilebilir. Camlarda kullanılan malzeme One Way Wission dediğimiz özel bir malzemedir. Aracınıza dışarıdan bakıldığında imaj / baskı görülürken, içeriden dışarıya bakıldıgında hiçbir görüntü kaybı meydana gelmemektedir.

Araç Kaplama Malzemeleri

Araç Giydirme de kullanılan malzeme çok önemlidir. Araç Kaplamaya özel olarak üretilen Cast Folyo kullanılmalıdır. Bazı firmalar maliyeti düşürmek için normal folyo kullanarak kaplama yaparlar. Bu tür kaplamanın ömrü pek uzun değildir. Müşterilerimizin bu konuda bilinçli olmaları gerekmektedir.

WhatsApp chat