Kategori arşivi Tabela Reklam

ileEs Tasarım

Reklam Tabelası

Reklam Tabelası

Reklam Tabelası, Fark edilebilir olmanızı sağlar. Es Tasarım Reklam size en yakın reklamcı olarak hizmet vermektedir. Hızlı imalat, zamanında montaj ve ulaşılabilir uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. İşletmeniz için en önemli unsurlardan biri olan reklam tabelanızın görsel boyutunda Firmamız LED aydınlatmalı ya da ışıksız kutu harf, tabela, stand, dijital baskı, mimari yönlendirmeler gibi birçok dekoratif ürünlerin imalatınız montajını da gerçekleştirmektedir

Reklam Tabelası Çeşitleri;

Reklam Tabelaları, yere monte edilen totem tabelalar, yol tabelaları, cephe tabelaları, çatı tabelaları, fener tabelalar, cepheye, duvara, tavana monte tabelalardır. Es Tasarım Reklam San ve Tic. Ltd. Şti. olarak, ahşap, kompozit veya alüminyum zeminli tabelaların, kutu harflerin, ışıklı ve ışıksız tabelaların ve yönlendirmelerin üretimi yaparak istenilen zamanda ve istenilen yerde müşterilerimizin en yakınında olup hizmet vermekteyiz.

ileEs Tasarım

Ofis Tabelası

Ofis Tabelası

Modern tabela tasarımları, ofis tasarımları günümüzde çok popüler olup sizi kurumsallığa taşımaktadır. Ofis tabelası, Firmanızı kurumsal gösteren farklı tarz ve renklerde sizi ve yaptığınız işi yansıtan ofisinizin olmazsa olmaz reklam objesidir.

Ofis veya kurumsal şirket giriş kapınız için biraz maliyetli olmasına rağmen tavsiye edilen led aydınlatmalı kapı tabelalarıdır. ikinci olarak makam arkası, veya bekleme odası gibi şirket veya ofis içinde uygun bir noktaya montajı yapılabilir.

Yönlendirme tabelaları, ofis, plaza, fabrika gibi bir çok ticari alan içinde personel, idari yönetim, müşteri görselliği bakımından ofis ve şirketlerinizin olmazsa olmazıdır.

Ofis Tabelası ve Yönlendirme tabelası ile ilgili bilmeniz gerekenler?

Ofis tabelası imalatında genellikle CNC, LAZER, DİJİTAL ve UV baskı Teknolojileri kullanılmaktadır. Ofis ve kapı tabelalarında kullanılan malzeler genellikle 304 paslanmaz krom, akrilik pleksi, cam gibi birçok malzemeden düşünülebilir, firmanıza ve kurumsal renklerinize özel olarak imalatı tasarlanabilir.

Firmamız tüm Türkiye’ye ve yurt dışına güvenli paketleme imkanı ile kargolama yapmaktadır.

ileEs Tasarım

Uyarı Levhası

Uyarı Levhası

Uyarı levhaları gündelik hayatımızın pek çok yerinde karşımıza çıkan çelişkili durumlar karşısında bazen ne yapacağımız konusunda belirsizlik yaşarız. Bu belirsizlikler her zaman çok önemli olmasa da kimi zamanlarda can güvenliğimizi tehlikeye atabilecek riskli durumlar haline gelebilir. Bu nedenle gün içerisinde yaşayabileceğimiz çeşitli durumlarda ne yapmamız veya ne yapmamamız konusunda bizlere yol göstermek için çeşitli uyarı levhaları kullanılmaktadır. Örneğin kaygan zemin levhası ile farkına varmadan başımıza gelebilecek büyük yaralanmaları daha önceden fark etmiş oluruz. Yüksek gerilim levhası ya da ölüm tehlikesi levhası ile çok tehlikeli alanlarda ortaya çıkabilecek riskli durumlara karşı önlem almış oluruz.

Kullanım Amacı

Uyarı levhaları sadece can güvenliğini sağlamaya yardımcı olmaz. Bununla beraber gündelik işlerin düzene sokulmasında, insanlara kolaylıkla yol göstermede ve ortaya çıkabilecek karışıklıkların önüne çok daha erken geçebilmekte de yardımcı olmaktadır. Ofisinize yerleştireceğiniz iş yeri uyarı levhaları sayesinde müşterilere giriş ve çıkış levhaları, wc levhaları, danışma levhaları ya da sigara içilmez levhaları ile nazik bir şekilde yol göstermiş veya bir atölye sahibi olarak güvenlik levhalarıyangın söndürme levhaları ve bunlar gibi pek çok levha ile can güvenliğini riske atacak olası bir tehlikenin de önüne geçmiş olursunuz.

Özellikle plazalarda ve büyük iş yerlerinin kimi noktalarında sık sık karşımıza çıkan uyarı levhaları, insan hayatına verilen değerin de bir ispatı konumundadır. Çalışanlarının, müşterilerinin ve iş yeri ziyaretçilerinin hayatına hak ettiği değeri veren bir iş yeri, şüphesiz ki marka imajı bakımından da insanların gözünde ayrı bir değere sahip olmaktadır.

ileEs Tasarım

Menüboard

Menüboard

Kurumsal ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak geliştirilen Menüboard’lar, belirli standartlara getirilmiş bir çözüm yerine restoran ya da kafelerinizde ve hatta benzer kullanım senaryolarının geçerli olduğu mağaza ve mekanlarda ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre şekillenenmektedir. Menüboard’ların esas kullanım amacı statik bilgilendirme yerine; ürün, fiyat ve kampanyalarınızı daha hızlı ve etkili bir şekilde sunmanızı sağlamaktır.

ileEs Tasarım

Eczane Tabelası

Eczane Tabelası

Eczane Tabelası Yönetmeliği Uygunlanması için Süreler Uzatıldı. Gelen itirazlar ve şikayetler üzerine, mevcut eczane tabelası olanlar ve yeni eczane tabelası yaptıracaklar için Eczane Tabelası Yönetmeliği uygulaması bir süre ertelendi. Yeni açılış yapacak eczaneler için 31 Aralık 2017’ye kadar zorunluluk uzatıldı. Hali hazırda işleyen mevcut eczaneler için de bu süre 31 Aralık 2018’e kadar uzatıldı. Bu tarihlerden sonraki yapılacak olan denetlemelerde Eczane Tabelası Yönetmeliği dahilinde koşul aranarak yaptırıp uygunabilecek. Gerek reklam sektörü gerek eczane sektörü merakını gidermek için aşağıdaki bilgilendirme yazısını oluşturduk.

Yeni Eczane Levha Standartları Eczane Tabelaları Yönetmeliği 

Eczane Tabelaları Değişikliği Zorunluluğunda Yanınızdayız. Eczane Tabelası Değişiklileri zorunlu olarak tüm eczaneleri etkileyecek olup, eczane levha ve reklam tabelası standartlarına uyum sağlayacak şekilde imalat ve montajı yapan firmamız, eczane reklam tabelası konusunda profesyonel bir şekilde yaklaşarak tüm yönetmelik ve zorunlulukları takip ederek uygulamalarını yapar.

Yeni Eczane Tabelası Fiyatları

Yeni yönergeye göre yapılacak olan Yeni Eczane Tabelaları fiyatı eczanenin sahip olduğu cephenin ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Ne kadar malzeme ve şekiller aynı olsa da yapılacak eczanenin lokasyonu, montaj yapılacak alanın durumu ve ölçülerine göre Eczane Tabela Fiyatları değişiklik göstermektedir.


Dökümanı İndirin


2019 Eczane Tabela Yönetmeliği,
levha standartları klavuzunu buradan indirebilirsiniz.


ileEs Tasarım

Çatı Tabelası

Çatı Tabelası

Çatı Tabelası bina ve benzeri yapıların çatılarına ya da bina cephesinin üst kısımlarına monte edilen ve konulduğu binanın mimari dizaynı ile entegre olacak şekilde tasarlanan reklam / tanıtım panolarıdır.

Çatı Tabelası Çeşitleri Nelerdir?

Çatı tabelası ışıklı veya ışıksız tabela olarak üretilebilmektedir. Çatı tabelaları led ışıklı veya neon ışıklı, uygulamanın büyüklüğüne göre flüoresan ışıklı olarak üretilebilmektedir. Ayrıca bu tür çatı tabelaları da paslanmaz kutu harf, pleksi kutu harf veya alüminyum kabartma harfli olarak üretilmektedir…

Hizmet Bölgemiz;

Firma merkezimiz İstanbul da olup, başta Çekmeköy olmak üzere; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu olmak üzere 39 ilçenin tamamında tabela reklam hizmeti vermekteyiz. Ayrıca İstanbul merkezli firmalar için tüm Türkiye genelinde tabela ve reklam hizmeti vermekteyiz.

WhatsApp chat