Alüminyum Kutu Harf

Alüminyum kutu harf dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. İstediğimiz RAL koduna uygun boyanabilir. İşlemesi kroma göre daha kolaydır. CNC Router veya lazer makinalarda kesilen alüminyum tabakalar istediğiniz her türlü yazı fontuna uygun şekilde imal edilir. Kutu harflerde alüminyum ön yüzünün ince kesilip araya pleksi konması ile ışıklı file harf seçeneği de mevcuttur ve içten LED ışık ile aydınlatılan kutu file harfler hoş bir görüntü oluşturur.

Alüminyum kutu harf, cepheden bağımsız bir zemine dizilebileceği gibi, mevcut zemin üzerine de ayrı ayrı dizile bilmektedir. Ancak, alüminyum kutu harfler ışıklı ise, harflerin dizileceği zeminin arka kısmına ulaşılıp elektrik hatlarının bağlanabilmesi gerekmektedir. Ulaşılamayan durumlarda kablo kanalı ile kablolar toplanabilir ancak görüntü kirliliği oluşturduğu için pek tercih edilmez.

Firmamız İstanbul, Çekmeköy dedir. Türkiye’nin bütün illerine ve birçok ülkeye ürün gönderimi yapılmaktadır. Sizlere en güzel tasarımları yapıp bu tasarımlar ile sizlere yeni müşteriler kazandırmayı hedeflemektedirler. Hiç bir zaman sizin işinizi kendi işimizden ayrı tutmayız. Kutu harf arayışınıza son vererek bu konuda her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek amacındayız. Sizlerde fiyat öğrenmek ve sipariş vermek istiyorsanız bizi arayınız.