Ofis Cam Filmi

Küçük dokunuşlarla hem ofisinizin havasını değiştirebilir, hem de çalışanlarınızın dikkatinin dağılmasını engelleyebilirsiniz. Profesyonel kadromuz ve kaliteli ürünlerimizle cam filmi uygulama konusunda hizmetinizdeyiz.

Ofis Cam filmi, sizler için daha şık bir ortam hazırlamak adına ofisinizin camlarına, istediğiniz renk seçeneklerde uygulanmaktadır. Talebiniz doğrultusunda firmanıza özel olarak tasarlayıp ürettiğimiz cam filmleri, ofisinizin tüm camlarına içeriden veya dışarıdan uygulanabilmektedir.

Şeffaflığa duyduğumuz ihtiyaç kadar, bize şeffaflığı sağlayan camları da fark edebilmek son derece önemlidir. Şeffaf düz camlar ortam ışığına göre yüzeyde hafif yansımalar ile (ayna etkisi) bazen kendisini gösterebilir. Bağlantı aparatları, metal kapı kolları ve doğramalar işlevlerinin dışında şeffaflığı fark etmemizi de sağlayabilir fakat bu etkilerin azaldığı zamanlar ve alanlarda dalgınlık veya çeşitli sebeplerden camı fark edememek, maalesef cama çarpma gibi kazalara sebebiyet veriyor. Camların iç mekan ofislerde tam şeffaf kullanılması (çıplak cam) cazibesi kadar saydam özelliği olan “kaybolan” yanıltıcı etkisi ile zaman zaman risk taşıyor.

Buzlu cam giydirmeleri modern ofislerde, güvenliğe katkısı olan estetik uygulamalardır. Olası cama çarpma kazalarını engellemek için (iş güvenlik kuralları) önlemler almak, önemli bir ihtiyaca ve sorumluluğa hizmet eder. Camın sadece bir yüzeyine ihtiyaca göre uygulanacak olan folyo/film kaplandığında her iki taraf için güvenli ve konforlu çalışma ortamları oluşur.

Dekoratif bir şekilde kaplanan camları artık kolaylıkla fark edebiliriz ve görüntü karışıklığına sebep olan objeleri de gizlemiş oluruz.

Ofis Cam Filmi Örnekleri