Pleksi Kutu Harf

Pleksiglass pleksi kutu harf dış cephelerde ve iç mekanlarda en çok tercih edilen sistemlerden biridir. Zengin renk seçeniği ile pantone kodunuza veya özel renk kodunuza en yakın üretimi sağlanmaktadır. Işıklı ışıksız seçeneği ile firmanızın sadece cephesinde değil iç yönlendirme, dekor süslemesinde tercihlerinizin en başında yer alır. LED ışık ile aydınlatılan kutu file harfler hoş bir görüntü olusturur.

Pleksi Harfler Nasıl Yapılır?

Lazer veya CNC makinelerde kesilen pleksi tabakalar, kenarlarına tercihinize göre aynı renkte veya zıt renkte pleksi şetiler ısı ile kıvrılarak ve özel yapıştırıcısı ile yapıştırılarak görünen kasası oluşturulmuş olur. CNC makinada kesilen pvc / foreks zemin üzerine LED dizilerek içeriden aydınlatma sağlanır.

Pleksi Harfler Nerelerde Kullanılır?

Pleksi kutu harf, hem iç mekanlarınızda hende açık havada kullanılmaktadır. Talebinize göre üreteceğimiz zemin üzerine dizilebileceği gibi, mevcut zemin üzerinede dizilebilmektedir. Pleksi kutu harf fiyatları ve Plastik harf fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.