Pleksi Kutu Harf

Pleksi kutu harf (pleksiglass) dış cephelerde ve iç mekanlarda en çok tercih edilen sistemlerden biridir. Zengin renk seçeneği ile pantone kodunuza veya özel renk kodunuza en yakın üretimi sağlanmaktadır. Işıklı kutu harf ve ışıksız kutu harf seçeneği vardır. Firmanızın sadece cephesinde değil iç yönlendirme, dekor süslemesinde tercihlerinizin en başında yer alır. LED ışık ile aydınlatılan fileli kutu harf çeşitleri hoş bir görüntü oluşturur.

Pleksi kutu harf, lazer veya CNC makinelerde kesilen pleksi tabakalar, kenarlarına tercihinize göre aynı renkte veya zıt renkte pleksi şeritler ısı ile kıvrılarak ve özel yapıştırıcısı ile yapıştırılarak görünen kasası oluşturulmuş olur. CNC makinada kesilen pvc / foreks zemin üzerine LED dizilerek içeriden aydınlatma sağlanır.

Pleksi Harfler Nerelerde Kullanılır?

Pleksi kutu harf, hem iç mekanlarınızda hem de açık havada kullanılmaktadır. Talebinize göre üreteceğimiz zemin üzerine dizilebileceği gibi, mevcut zemin üzerine dizilebilmektedir. Pleksi kutu harf fiyatları ve plastik harf fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.