Banko Arkası Tabela

Banko Arkası Tabela

Banko arkası tabela, ofis içerisinde, kasa arkalarında ve fuar stantlarında kullanılan kurumsal reklam araçlarından biridir. İç mekânın konseptine uygun olarak yapılan banko arkası tabela, toplantı odası, karşılama bankoları ve bekleme salonlarında karşımıza çıkar. Banko arkası tabelalar görsel açısından mekanlarınız da estetik ve şık bir görüntü sunar.

Banko Arkası Tabela Çeşitleri

Banko arkası tabelalar çeşitli malzeme ve şekillerde yapılabildiği gibi, banko önünde de aynı sistemlerle tabela yapılabilmektedir.

Logo Kesim Tabelalarbanko-arkasi-tabela-aluminyum-kesim
Mevcut zemine istenilen malzemenin CNC router ya da lazer ile kesilip çift taraflı bant ve/veya silikon ile yapıştırılmasıyla elde edilen ışıksız Banko Arkası Tabela çeşitidir. Ekonomik bir çözüm olmasının yanı sıra zemine uygun pleksi, lamplex, krom, ahşap vb. malzemelerde şık bir görüntü elde edilebilir.

Zeminli Banko Arkası Tabela
Genellikle kesime uygun olmayan ya da mevcut zeminin montaja müsait olmadığı durumlarda yapılır. Logo kesim tabelanın zemini alüminyum kompozit panel, pleksi, ahşap, krom ve akrilik diğer levhalar kullanılarak yapılabilir. Üzerine folyo kesim ya da diğer CNC kesim pleksi, lamplex, ahşap, krom gibi malzemeler CNC ile kesilerek logo/logotype oluşturulabilir.

Arkadan Işıklı Logolar banko-arkasi-tabela-pleksi-uzerine-folyo-kesim
Kabartma ya da kesim yapılan harfler zeminden ayaklarla öne alınır ve arka yüzeyine genellikle led olmak üzere aydınlatma sistemi döşenir. Bu sayede logo/logotype öne çıkartılır. Arka zeminde taş ya da ahşap gibi dokulu malzemeler var ise çok güzel tabela örnekleri yapılabilir.

banko-arkasi-tabela-aluminyum-kabartma-logoBanko Arkası Tabela Kabartma Harf
Çeşitli malzemelerin kabartılması ile içten ve arkadan aydınlatmalı olarak yapılan bu Banko Arkası Tabela ve banko önü tabela çeşiti aydınlama olarak daha fazlasını isteyenler için önerimizdir. Şık bir tabela isteniyorsa mutlaka Kutu Harf Sistemleri sayfamızdan detaylı bilgi alınız.

Banko Önü Tabela
Firmamız, yerel tabela dükkanlarında bulamayacağınız birinci sınıf ofis tabelalarında uzmanlaşmıştır. Üstün ustalarımız, canlandırmak istediğiniz profesyonel imajı yansıtan lobi işaretleri üretmek için sadece mimari sınıf materyalleri ve tasarımları kullanıyor. Kurumsal lobi levhalarımız çok geniş bir yelpazede malzeme, kaplama, renk ve montaj seçeneklerinde mevcuttur. Bu nedenle alan, görüntü, dekor ve bütçeniz için ideal olan işareti bulacaksınız.

Aradığınız marka veya malzemenin türü ne olursa olsun, Etki İşaretleri yardımcı olabilir. Kesme metal, kesilmiş akrilik veya kazınmış cam gibi malzemelerden yapılmış kurumsal tabelalar arasından seçim yapın. Tek tek monte edilmiş harflerle panel tipi işaret ve işaretler oluşturun. Vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmenize yardım edelim.

Banko Arkası Tabela Fiyatları

Banko arkası tabela fiyatları talepleriniz doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Alanında uzman, profesyonel kadromuz ve değişen teknolojilere uygun makinelerimiz ile siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Siz de işletmenize ışık olacak banko arkası tabela yaptırmak ve fiyat bilgisi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.