Banko Arkası Tabela

Banko arkası tabela ile ofis içerisinde, kasa arkalarında kullanılan kurumsal reklam araçlarından biridir. İç mekân konseptine uygun olarak üretilmektedir. Toplantı odası, karşılama bankoları ve bekleme salonlarında karşımıza çıkar. Banko arkası tabelalar görsel açısından mekanlarınız da estetik ve şık bir görüntü sunar.

Banko arkası tabela ile mekanınıza farklılık katın ve markanızı harika bir şekilde tanıtın! Mekanlarda görsel şölen oluşturun ve ziyaretçilerin dikkatlerini kendinize çekin! Banko arkası tabela ziyaretçilere hitap eden, iç mekan kurumsal reklam araçlarındandır. Genellikle iç mekanlarda, ofis içerisinde ya da çeşitli fuar standartlarında kullanılmaktadır. İç konsept odaklı yapılan mimari görseller, bekleme salonlarında, toplantı odalarında ya da karşılama alanlarında yer almaktadır.

Kendine has ölçüleri bulunan banko arkaları çalışmaları, genellikle ışıklı kutu harf, veya ışıksız kabartma harf olarak üretilmektedir. Kabartmaların daha kalın yapılması durumunda estetiklik ortadan kalkmaktadır. İnceliği en az ve bir aydınlatma çalışması ile yapılan bu çalışmalar, estetik açıdan daha iyi durmaktadır. Sizlerde iç mekanlarda ziyaretçilere marka adınızı tanıtabilirsiniz ve ziyaretçilerin dikkatini firmanıza çekebilirsiniz. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve talebinizi bildirmek!

Banko arkası tabela çeşitleri

Zeminli Banko Arkası Tabela

Genellikle kesime uygun olmayan logo, ya da mevcut zeminin montaja müsait olmadığı durumlarda yapılır. Logo kesim tabelanın zemini alüminyum kompozit panel, pleksi, ahşap, krom ve akrilik diğer levhalar kullanılarak yapılabilir. Üzerine folyo kesim ya da diğer CNC kesim pleksi, lamplex, ahşap, krom gibi malzemeler CNC ile kesilerek logo/logotype oluşturulabilir.

Arkadan Işıklı Logolar

Kabartma ya da kesim yapılan harfler zeminden ayaklarla öne alınır ve arka yüzeyine genellikle led olmak üzere aydınlatma sistemi döşenir. Bu sayede logo öne çıkartılır. Arka zeminde taş ya da ahşap gibi dokulu malzemeler var ise çok güzel tabela örnekleri yapılabilir.

Banko Arkası Kabartma Harf

Çeşitli malzemelerin kabartılması ile içten ve arkadan aydınlatmalı olarak yapılan bu Banko Arkası Tabela ve banko önü tabela çeşiti aydınlama olarak daha fazlasını isteyenler için önerimizdir. Şık bir tabela isteniyorsa mutlaka Kutu Harf Sistemleri sayfamızdan detaylı bilgi alınız.

Banko Önü Tabela

Firmamız, yerel tabela dükkanlarında bulamayacağınız birinci sınıf ofis tabelalarında uzmanlaşmıştır. Üstün ustalarımız, canlandırmak istediğiniz profesyonel imajı yansıtan lobi işaretleri üretmek için sadece mimari sınıf materyalleri ve tasarımları kullanıyor. Kurumsal lobi levhalarımız çok geniş bir yelpazede malzeme, kaplama, renk ve montaj seçeneklerinde mevcuttur. Bu nedenle alan, görüntü, dekor ve bütçeniz için ideal olan işareti bulacaksınız.