metal harf

Metal Harf

Aynalı Dekota Harf Uygulaması

banko arkası tabela

Paslanmaz Krom Kutu Harf

banko arkası tabela

Banko Arkası Tabela

Ofis içerisinde, kasa arkalarında ve fuar stantlarında kullanılan kurumsal reklam araçlarından biridir. İç mekân konseptine uygun olarak üretilmektedir. Toplantı odası, karşılama bankoları ve bekleme salonlarında karşımıza çıkar. Banko arkası tabelalar görsel açısından mekanlarınız da estetik ve şık bir görüntü sunar.

Tabela Çeşitleri

Genellikle kesime uygun olmayan logo, ya da mevcut zeminin montaja müsait olmadığı durumlarda yapılır. Logo kesim tabelanın zemini alüminyum kompozit panel, pleksi, ahşap, krom ve akrilik diğer levhalar kullanılarak yapılabilir. Üzerine folyo kesim ya da diğer CNC kesim pleksi, lamplex, ahşap, krom gibi malzemeler CNC ile kesilerek logo/logotype oluşturulabilir.

Kabartma ya da kesim yapılan harfler zeminden ayaklarla öne alınır ve arka yüzeyine genellikle led olmak üzere aydınlatma sistemi döşenir. Bu sayede logo öne çıkartılır. Arka zeminde taş ya da ahşap gibi dokulu malzemeler var ise çok güzel tabela örnekleri yapılabilir.

Çeşitli malzemelerin kabartılması ile içten ve arkadan aydınlatmalı olarak yapılan bu Banko Arkası Tabela ve banko önü tabela çeşiti aydınlama olarak daha fazlasını isteyenler için önerimizdir. Şık bir tabela isteniyorsa mutlaka Kutu Harf Sistemleri sayfamızdan detaylı bilgi alınız.

Firmamız, yerel tabela dükkanlarında bulamayacağınız birinci sınıf ofis tabelalarında uzmanlaşmıştır. Üstün ustalarımız, canlandırmak istediğiniz profesyonel imajı yansıtan lobi işaretleri üretmek için sadece mimari sınıf materyalleri ve tasarımları kullanıyor. Kurumsal lobi levhalarımız çok geniş bir yelpazede malzeme, kaplama, renk ve montaj seçeneklerinde mevcuttur. Bu nedenle alan, görüntü, dekor ve bütçeniz için ideal olan işareti bulacaksınız.