Cam Kaplama

Profesyonel kadromuz ve kaliteli ürünlerimizle cam kaplama işleri konusunda hizmetinizdeyiz. Ofis cam kaplama filmi ile küçük dokunuşlarla ofisinizin görüntüsünü değiştirelim. Aynı zamanda çalışanlarınızın dikkatinin dağılmasını engelleyelim.

Cam kaplama reklam filmi işi kendi başınıza yapabileceğiniz bir iş değildir. Bizi hemen arayın, profesyonel ekibimiz kaliteli malzeme ve işçilik ile camlarınızı kaplasın. Firmamızda sıklıkla yapılan işlerden biride cam kaplama reklam uygulamasıdır. Dükkan cam kaplama filmi ile işlerinizin reklamını yapalım. Kafe restoran işletiyorsanız müşterilerinizin dışarıdan bakılan gözlerden rahatsızlığını giderelim. Güneş kontrol cam filmi ile enerji tasarrufu sağlayın.

Cam Filmi Çeşitleri


One Way Vision
Delikli Folyo

One way vision yani delikli folyo içeriden dışarının göründüğü, dışarıdan içerinin görünmediği folyo çeşididir. Delikli folyo uygulaması genellikle üzerine dijital baskı yapılarak iş yeri ve dükkan camlarına reklam kaplaması olarak uygulanmaktadır. Folyonun özelliği delikli oluşu sayesinde içerden dışarıyı görmeye imkan sağlamasıdır. Gündüz saatlerinde dışarıdan içeriyi göstermeyen delikli folyo akşam ışık yakıldığı takdirde mekanı gösterebilmektedir.

Opak Folyo
Katı Folyo

Opak folyo kullanımında kaplanan alan tamamen kapatılır. İçeriden dışarısı, dışardan içerisi görünmemektedir. Tercih edildiği alanlar genellikle görünmesi istenmeyen depo gibi alanlardır. Bu malzeme üzerine dijital baskı yapılarak, dükkan camlarına, işyeri camlarına dışarıdan reklam kaplaması da yapılmaktadır.

Kumlu Folyo
Buzlu Folyo

Kumlama folyo genellikle dekoratif amaçlı yada buzlu cam görüntüsü vermek amacıyla kullanılır. Folyo düz olarak kaplanabileceği gibi plotter makinasında kesim yapılacak desenli hale getirilip de kaplanabilir. Ayrıca kurumsal firmaların iç ofis camlarında logo kesimi yapılarak da kullanılmaktadır. Kumlama folyo üzeri dijital baskı yapmakta mümkündür

Güneş Kontrol
Cam Filmi
Güvenlik Cam Filmi

Güneş koruma cam filmleri; enerji maliyetlerinizi düşürür, sizler için konforlu bir çalışma ortamı sağlar, mimari yapıya estetik katar, güneşin UV ışınlarına karşı değerli eşyalarınızın renginin solmasını engeller, binanız veya mekanınızın dış görünümü güzelleştirirken dekoratif anlamda görünüm oluşturur

CAM KAPLAMA

OFİS CAM KAPLAMA

OFİS CAM KAPLAMA FİLMİ

DÜKKAN CAM KAPLAMA

CAM REKLAM KAPLAMA

DÜKKAN CAMLARINA REKLAM KAPLAMA

CAM GİYDİRME

CAM GİYDİRME FİLMİ

Ofis cam filmi kaplama

ofis cam filmi giydirme

desenli cam filmi kaplama
kumlu cam filmi kaplama
buzlu cam filmi kaplama
one way vision kaplama

cam kaplama

cam filmi kaplama

cam filmi giydirme

cam görsel kaplama

ofis cam giydirme reklam filmi

ofis cam kaplama reklam filmi

dükkan camlarına reklam kaplama

Cephe reklam kaplama

ofis camlarına buzlu folyo kaplama

dükkan camlarına resim kaplama

plaza camlarına reklam kaplama

Cam Kaplama

Ofis Cam Kaplama

Dükkan Cam Kaplama

Ofis Camlarına Görsel Kaplama Filmi

Dükkan Camlarına Reklam Kaplama Filmi

işyeri camlarına reklam kaplama

Bina Camlarına Buzlu Folyo Kaplama

Bina Cam Filmi Kaplama

Balkon Cam Filmi Kaplama

Cam Giydirme

Reklam Kaplama