Ofis Tabelası

Ofis tabelası üretim işlerinde kaliteyi ön planda tutarak, ofis tabelası, kapı tabelası, ofis giriş tabelası, apartman tabelası, otel kapı tabelası, masa rezerve yazısı ve WC tabelası işlerini kısa süre içerisinde gerçekleştiriyor.

Ofis Tabelası, kapı tabelası ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Tabela ihtiyaçlarınızda kesintisiz ve kaliteli hizmet parolası ile yola çıkan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bireysel ve kurumsal müşterilerimize kısa sürede ihtiyaç duydukları tabelayı teslim ediyoruz.

Ofis tabelası, firmanızı kurumsal gösteren farklı tarz ve renklerde tabelalardır. Sizi ve yaptığınız işi yansıtan ofisinizin olmazsa olmaz reklam objesidir. Ofis giriş kapısı için tavsiye edilen tabela led aydınlatmalı kapı tabelasıdır. Bir çok ticari alan içinde, görsel bakımdan şirketlerinizin olmazsa olmazıdır.

Ofis tabelası ile ilgili bilmeniz gerekenler?

Ofis tabelası imalatında genellikle CNC, LAZER, DİJİTAL ve UV baskı Teknolojileri kullanılmaktadır. Metal, pleksi, cam gibi malzemeler kullanılmaktadır. Firmamız tüm Türkiye’ye ve yurt dışına güvenli paketleme imkanı ile kargolama yapmaktadır.