Çatı Tabelası

Çatı Tabelası bina ve benzeri yapıların çatılarına ya da bina cephesinin üst kısımlarına monte edilen ve konulduğu binanın mimari dizaynı ile entegre olacak şekilde tasarlanan reklam / tanıtım panolarıdır.

Çatı Tabelası Çeşitleri Nelerdir?

Çatı tabelası ışıklı veya ışıksız tabela olarak üretilebilmektedir. Çatı tabelaları led ışıklı veya neon ışıklı, uygulamanın büyüklüğüne göre flüoresan ışıklı olarak üretilebilmektedir. Ayrıca bu tür çatı tabelaları da paslanmaz kutu harf, pleksi kutu harf veya alüminyum kabartma harfli olarak üretilmektedir…

Hizmet Bölgemiz;

Firma merkezimiz İstanbul da olup, başta Çekmeköy olmak üzere; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu olmak üzere 39 ilçenin tamamında tabela reklam hizmeti vermekteyiz. Ayrıca İstanbul merkezli firmalar için tüm Türkiye genelinde tabela ve reklam hizmeti vermekteyiz.