Cephe Tabelası

Cephe tabelası, iş yerlerinin bulunduğu binaların veya iş merkezlerin geniş yüzeyli boş cephelerine takılan ışıklı yada ışıksız olarak üretilen reklam tabelasıdır. Bina girişlerinin üzerlerine de dış cephe tabelası tasarımları yapılabilir.

Cephe tabelası, ışıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Cephe tabelası ebatları cephenizin ölçüsüne göre belirlenmektedir. Burada amaç, dikkati çekmek ve insanları yönlendirmektir. Açıkhava reklamcılığının önemli tabela çeşitlerinden biri olan cephe tabelaları gece ve gündüz hava koşullarına dayanabilmeli ve ilk günkü gibi canlılığını korumalıdır.

Firmamız kaliteli malzeme ve profesyonel işçilikle cephe tabelası üreten firmalar arasında yerini almaktadır. Üstün tasarım gücümüzle lazer kesim germe vinil, saç tabela, dekota kabartma harfli, alüminyum dekupe, germe branda, kompozit, krom harf, alüminyum üzeri kutu harf, polikarbon, pleksiglas tabela reklam malzemeleri kullanarak üretimini ve montajını yapmaktayız.

Metal harfli dış cephe tabelalarında kararmaya karşı özel alaşımlı fırınlı vernik tekniği kullanılarak tabelanızın ömrü uzatılmaktadır. Tabela zeminlerinde paslanmayı önlemek için ise, elektrostatik fırın boya uygulamaktayız. Dış çerçevede pirinç görünümlü alüminyum eloksallı metal yine paslanmaya ve kararmaya karşı en ideal malzemedir.

Cephe tabelası çeşitleri